Auto-asist

Happy cheerful senior old couple man and woman hugging and enjoying life together

Ubezpieczenie “Na Życie”

Czyli zabezpieczenie życia, zdrowia i emerytury nie tylko naszej, ale i naszych bliskich

Wiemy, jak trudno jest uzupełnić brakujące dochody po zmarłym małżonku czy też partnerze, zapewnić tym samym dobry standard życia jaki mieliśmy lub zapewnić możliwość dalszej spłaty kredytu. Dlatego każdy kto chce zapewnić ochronę sobie oraz swojej rodzinie i najbliższym powinien pomyśleć o ubezpieczeniu popularnie zwanym „na życie”.

Jak wygląda takie ubezpieczenie ?

Możesz wybrać ofertę spośród kilku rodzajów ubezpieczenia np. grupowe ubezpieczenie na życie w otwartej grupie (do którego przystąpić można już od 18 roku życia). Zakres wariantów jest bardzo szeroki, począwszy od podstawowego zabezpieczenia najbliższych na wypadek naszej śmierci, poprzez wypłaty świadczeń na wypadek poważnego zachorowania, operacji chirurgicznych, uszczerbku na zdrowiu, urodzeniu dziecka, wnuków, pobytu w szpitalu etc. Możemy również dane pakiety poszerzyć o oszczędzanie na emeryturę, zabezpieczenie spłat kredytu i zobowiązań finansowych oraz ochronę dodatkową naszych dzieci. Niewątpliwą korzyścią jest to, że po opłaceniu pierwszej składki otrzymujecie pełną ochronę, nie występują karencje na wypadek śmierci ubezpieczonego, jest krótki czas na wypłaty świadczeń, a wypłata wskazanej na polisie osobie – nie wchodzi w masę spadkową ani komorniczą: w przypadku braku wskazania osoby nastąpi wypłata osobom zgodnie z kodeksem cywilnym. Jeśli w skutek poważnego wypadku doznasz niepełnosprawności, inwalidztwa masz możliwość otrzymywania renty oraz funduszy na rehabilitację. 

Life and health insurance policy concept idea. Finance and insurance.
Life and health insurance policy concept idea. Finance and insurance.

Czy mogę samodzielnie dobrać zakres ubezpieczenia ?

Pamiętajcie, że oprócz przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w przygotowanych wariantach bezpośrednio przez Towarzystwa Ubezpieczeń, macie możliwość stworzenia również własnych wariantów, gdzie samodzielnie dobierzecie zakres ochrony i wysokość świadczeń będących wsparciem finansowym dla Ciebie i najbliższych od utraty życia, zdrowia, nieszczęśliwego wypadku, a także przy narodzinach lub adopcji dziecka czy nawet śmierci rodziców, teściów.

This is the life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij wpis :

Powiązane wpisy

Ubezpieczenie Psa

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia Psa Pewnie każdy z nas kiedyś miał, ma lub zamierza mieć psa, to istoty które stają...

Ubezpieczenie “Na Życie”

Czyli zabezpieczenie życia, zdrowia i emerytury nie tylko naszej, ale i naszych bliskich Wiemy, jak trudno jest uzupełnić brakujące...